Канікули в закладах освіти громади

  Перший етап шкільного дозвілля успішно минув для учнів закладів освіти Щербанівської сільської ради. Плідно пройшов найочікуваніший час – осінні канікули, що тривали з 29 жовтня до 02 листопада. За цей час було організовано та відвідано:• виставки – книг Артура Конан Дойля (Щербанівська ЗОШ), виробів з природничого матеріалу «Осінній вернісаж» (Тростянецький НВК);
     • музеї – музей-садибу М. Гоголя в с. Гоголеве (Щербанівська ЗОШ),
Краєзнавчий музей (Тростянецький НВК), музей-садибу І.П.Котляревського;
    • гуртки – гурток «Юний хімік», «Цікава математика, «Розвивайко», «Танцювальна мозаїка»(Щербанівська ЗОШ), гурток з англійської мови, «Юний декламатор», «Інформаційні технології»(Тростянецький НВК), гурток ЗФП (Горянська ЗОШ);
    • індивідуальні заняття – з англійської мови, з математики, з обдарованими учнями (Горянська ЗОШ, Щербанівська ЗОШ, Тростянецький НВК) .

  Заходи на канікули були сплановані з урахуванням вікових особливостей дітей та направлені на розвиток творчих здібностей школярів.
Кожного дня вчителі-предметники працювали з обдарованими учнями та учнями, які потребують корекції знань. Не залишились без уваги учні, що потребують додаткової педагогічної уваги, були відвідані сім’ї, залучені фахівці психологічної служби. Весь період канікул у школах працювали спортивні зали, комп’ютерні класи, театральні гуртки.