Забезпеченість підручниками

Щодо перспектив забезпечення у 2018-2019 н. р.  підручниками учнів 1, 5 та 10 класів
закладів загальної середньої освіти

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 31.08.2018р. № 01-22/1834 «Щодо забезпечення у 2018-2019 н. р. підручниками учнів 1, 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти», листа МОН України від 27.08.2018№1/11-9089 відділ освіти виконавчого комітету Щербанівської сільської ради  просить провести роз’яснювальну роботу серед учителів закладів загальної середньої освіти та батьківської громадськості щодо особливостей забезпечення підручниками учнів 1, 5 та 10 класів у 2018- 2019 н. р.

У зв’язку з тим, що затримується процес друку та доставки підручників для учнів 1, 5 та 10 класів, міністерство освіти і науки України надає відповідні роз’яснення та рекомендації, детальніше за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/u-zvyazku-z-porushennyam-terminiv-druku-pidruchnikiv-mon-povnistyu-zminit-proceduru-ekspertizi-ta-zakupivli-pidruchnikiv-takozh-reorganizuye-ustanovu-vidpovidalnu-za-cej-napryam

Вам необхідно ознайомитись із виступом Міністра освіти і науки Л.Гриневич на засіданні Уряду 29 серпня 2018 року, довести його зміст до учителів, батьківської й суспільної громадськості та дотриматися усіх рекомендацій щодо можливостей ведення навчального процесу у період очікування нових підручників.

Міністерством освіти і науки України рекомендовано до часу отримання нових видань використовувати електронні версії підручників. Усі електронні версії можна знайти за посиланням на сайті МОН: https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/pidruchniki/elektronni-pidruchniki

Перший місяць навчання у першому класі є адаптаційним. Міністерство освіти і науки України поширює навчальні матеріали та методичні рекомендації для роботи з першокласниками в адаптаційний період, що доступні за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/2agalna-serednya-osvita/konferencivi/serpneva-konferenciva-2Q18/navchalni-materiali-dlva-roboti-z-pershoklasnikami-v-adaptacijnij-period .  До моменту забезпечення підручниками рекомендуємо зробити паперові копії з електронних версій окремих розділів та тем.

Видані у попередні роки підручники частково, а іноді й повністю, відповідають програмам навчання учнів 5 та 10 класів, тому до моменту отримання нових підручників рекомендуємо використовувати й наявні у закладах освіти підручники.