Канікули-пора весела!

Цікаво і весело пройшли Новорічні канікули в учнів Розсошенської гімназії, адже щоденно всі бажаючі мали можливість взяти участь у різноманітних розвагах: конкурс «Новорічна казка», вікторини, розучування щедрівок і складання власних казок. Скільки радості і щастя від сонячного, морозяного повітря і пухнастого снігу було під час флешмобу «Зимові розваги». Чарівні куточки рідного міста, під час екскурсії «Цікавинки Різдвяної Полтави», вражали своєю красою і неповторністю.
Надзвичайно здорово було напередодні Різдвяних свят вітати громаду села з святами, що і зробили учні 7-А класу, даруючи любов і тепло своїх маленьких сердець людям разом із щирими вітаннями.
Не припиняли щоденних занять на свіжому повітрі та тренувань у спортивному залі і юні баскетболісти гімназії, адже це давало позитивний заряд енергії та здоров’я, гарний настрій та можливість спілкуватись з друзями. Результатом стало 2 місце у обласній зональній Спартакіаді. І хоча наші хлопці стали лише призерами – для нас вони найкращі, сміливі, рішучі й креативні, адже вони – гімназисти!