Про забезпеченість підручниками учнів 1-11 класів та закупівлю підручників для учнів 4 та 7 класів

2018-2019 навчального року учні 1-11-х класів Щербанівської громади будуть забезпечені підручниками на 100%.
Для того, щоб досягти вищевказаних показників, відділом освіти виконавчого комітету Щербанівської сільської ради придбано 637 примірників підручників для учнів 4 та 7 класів безпосередньо у видавництвах, зокрема укладено угоди з: ТОВ «Видавництво «Генеза», ТОВ «Торговий Дім – “Всесвіт”, ТОВ «Видавництво «Грамота», ТзОВ “Лібра Терра”, ТОВ Видавничий дім «Освіта», ТОВ «Видавництво «Ранок».
Цього навчального року. освітні заклади мають отримати нові підручники для учнів 1, 5 та 10-х класів, відповідно до нових Типових освітніх програм для закладів загальної середньої освіти І та ІІІ ступеня ( накази МОН України від 20.04.2018. №406,407, 408 ).
З цією метою усі освітні заклади громади, у визначені МОН України строки, з лютого по квітень 2018 року взяли участь у конкурсному відборі проектів підручників та здійснили замовлення відповідно до потреб, з урахуванням п’ятирічного циклу використання цих підручників.
На даний час триває процес надходження нових підручників для учнів 5 класів від бази-магазину «Освітатехпостач» за кошти державного бюджету, зокрема отримано у середньому 70 % від загальної потреби. Усі підручники були оперативно розподілені та видані освітнім закладам згідно рознарядок відділу освіти.
Найближчим часом очікуємо надходжень підручників для учнів 1 класу.