ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення посади
посадової особи органу місцевого самоврядування

    Відділ освіти виконавчого комітету Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області оголошує конкурс на заміщення посади посадової особи органу місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу – 1 одиниця.
   Вимоги до кандидатів: Повна вища освіта відповідного професійного спрямування (юридична) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом не менше 3 років; вміння користуватися ПК; вільне володіння державною мовою.
   Документи, які необхідно подати для участі у конкурсі:
   – заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
   – заповнену особову картку (форма П-2ДС ) з відповідними додатками;
   – дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
   – копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
   – копію документа, який посвідчує особу;
   – копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
     Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.
Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

     Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися за адресою с. Щербані Полтавського району,вул. Центральна, 2, тел. 67 -90-18
Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.
     Прийом заяв до 04.02.2019 року.